Yenidoğan Mahallesi Adak Kurbanlık

Yenidoğan Mahallesi Adak Kurbanlık

Yenidoğan Mahalesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Ortadağ bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Yenidoğan mahallesi acil adak, Yenidoğan mahallesi acil kurbanlık, Yenidoğan mahallesi adak, Yenidoğan mahallesi adak kesim yeri, Yenidoğan mahallesi kurbanlık, Yenidoğan mahallesi kurbanlık koç, Yenidoğan mahallesi kurbanlık kuzu, Yenidoğan mahallesi ucuz adak, Yenidoğan mahallesi ucuz kurbanlık, Yenidoğan mahallesi akika adak

Yenidoğan mahallesi acil adak Yenidoğan mahallesi acil kurbanlık Yenidoğan mahallesi adak Yenidoğan mahallesi adak kesim yeri Yenidoğan mahallesi akika adak Yenidoğan mahallesi kurbanlık Yenidoğan mahallesi kurbanlık koç Yenidoğan mahallesi kurbanlık kuzu Yenidoğan mahallesi ucuz adak Yenidoğan mahallesi ucuz kurbanlık