Tepeüstü Adak Kurbanlık

Tepeüstü Adak Kurbanlık

Tepeüstü Adak Kurbanlık Satış Ve Kesimi İle Hizmetinizdeyiz

Tepeüstü Adak Kurbanlık İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz.   Tepeüstü Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Koç Koyun Kuzu Keçi, Tepeüstü Adak, Tepeüstü  Kurbanlık, Tepeüstü Adak Fiyatları

Adak; Kişinin farz veya vacip cinsinden biri ibadeti yapacağına dair Allâh’a söz vererek o ibadeti kendisine borç kılması demektir.

Kurban; Allah’a yaklaşmak ve O’nun rızasına ermek niyetiyle kesilen hayvan demektir. Akıllı, hür, mukim ve dini ölçülere göre zengin sayılan mümin, ilâhî rızayı kazanmak gayesiyle kurbanını kesmekle hem Cenab-ı Hakka, hem de maddi durumlarının yetersiz olması sebebiyle kurban kesemeyenlere yardımda bulunarak halka yaklaşmaktadır.

Tepeüstü adak kurbanlık hizmetimizle ibadetlerinizi gönül rahatlığı ile yerine getirebilirsiniz. Kesimhanemiz T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı olup periyodik olarak denetlenmektedir. Tepeüstü adak hizmetimizin yanında, Tepeüstü akika kurbanı, Tepeüstü şükür kurbanı, hizmetlerimizi de vermekteyiz. WhatsApp ve Telefon numaralarımızdan detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Tepeüstü Adak olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyle sizlere hizmet vermekteyiz. Kurban veya adak kesimindeki bütün zorlukları bizimle aşabilirsiniz. Adak, Akika, Şükür Kurbanı, Kurban Satış ve Kesim Hizmetleri vermekteyiz. Kurbanlık ve Adaklık koyun kuzu keçi ve koç satışımız bulunmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası’nın her yerine Adaklık ve Kurbanlık hizmeti verilmektedir. Kesimlerimiz İslami kurallara uygun ve hijyenik ortamlarda yapılmaktadır. İsterseniz canlı veya kesilmiş paketlenmiş bir şekilde istediğiniz adrese veya bir hayır kurumuna teslim edilir. Tepeüstü adak kurban fiyatları ağırlıklarına göre değişir fiyatlar görüşülür. İstenildiği takdirde vekalet alınarak sizin adınıza resmi belgeler karşılığı resmi vakıf, dernek ve kurslara kurbanlarınız teslim edilir.

Tepeüstü Adak Fiyatları

Tepeüstü adakçılık, ilçemizde adaklık ve kurbanlık ibadetleriniz için küçükbaş hayvanlarımız Mevcuttur. WhatsApp veya telefon yoluyla detaylı bilgi alabilirsiniz. Düğün, dernek, açılış, terfi etme, asker uğurlama gibi bir çok etkinlikte müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Etkinlik yerinde profesyonel kasaplarımız tarafından kesim, paketleme hijyenik bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Tepeüstü Akika Kurbanı

Tepeüstü Akika kurbanı diğer kurban çeşitlerine benzer şekilde şartlara uygun olarak kesilir. İslam ibadetine uygun olarak tüm kurbanlardaki kurallar Akika kurbanı için de geçerlidir. Aradaki fark istek ve amaçtır. Yeni doğmuş olan kız ya da erkek çocuğu için adak amaçlı kesimi gerçekleştirilir. Tepeüstü Akika kurbanı kesimi yapılırken anne ya da baba, ‘’Yarabbi, bu benim çocuğumun Akikasıdır. Onun cehennem ateşi içinden kurtuluş fidyesi olarak kabul et.’’ diyerek duayı gerçekleştirir. Bu vesile ile beraber kız veya erkek yeni doğmuş çocuk için gerekli koşulları sağlamış kurban kesimi yapılır.

Tepeüstü Adak Kurbanı

Tepeüstü Adak Kurulduğu günden buğüne kadar sayısız müşteriye hizmet vermiştir. Kendi meralarımızda son derece özenerek beslediğimiz küçükbaş adakları veteriner hekim tarafından kontrol altında olmaktadır. Ergonomi ve Hijyen bakımından kesinlikle taviz vermeden müşterilerimize hizmet sunduğumuz kesimhanemizde Profesyonel Kasaplarımız tarafından İslami usullere uygun olarak kesim, paylara ayırma ve paketleme işlemimiz gerçekleşmektedir.

  • Kurban veya Adak kesimindeki bütün zorlukları bizimle aşabilirsiniz,
  • En uygun fiyatlara Adak Kurbanı, Akika Kurbanı, Şükür Kurbanı ve Kurbanlık Satışı,
  • Kurbanlık ve Adaklık koyun kuzu keçi ve koç satışımız bulunmaktadır,
  • Vekaleten Adaklık ve Kurbanlık satışımız bulunmaktadır,
  • İsterseniz Telefon ile sipariş alınıp, canlı veya kesilmiş paketlenmiş bir şekilde istediğiniz adrese veya bir hayır
  • kurumuna teslim edilir
  • Vekaleten Kesilen Adaklık ve Kurbanlıklar için kesim videosu Whatsapp Veya E-mail olarak yollanabilir, istenilen hayır kurum ve kuruluşlarına bağışlanabilir, bağış yapıldığına dair resmi belgeler sizlere ulaştırılır.
  • Kesimlerimiz İslami kurallara uygun ve hijyenik ortamlarda yapılmaktadır

tepeüstü adak, tepeüstü adak kesim yeri, tepeüstü akika adak, tepeüstü kurbanlık, tepeüstü kurbanlık koç,
tepeüstü kurbanlık kuzu, tepeüstü ucuz adak, tepeüstü ucuz kurbanlık, tepeüstü kurbanlık koyun, tepeüstü adaklık koyun
tepeüstü adak fiyatları, tepeüstü acil adak, tepeüstü acil kurbanlık, tepeüstü adak, tepeüstü en ucuz adak,
tepeüstü en uygun kurbanlık, tepeüstü En Uygun Kurbanlık Fiyatları, tepeüstü Kurbanlık Keçi, tepeüstü kurbanlık kuzu,
tepeüstü ucuz kurbanlık

tepeüstü acil adak tepeüstü acil kurbanlık tepeüstü adak tepeüstü adak kesim yeri tepeüstü adaklık koyun tepeüstü adak fiyatları tepeüstü akika adak tepeüstü en ucuz adak tepeüstü en uygun kurbanlık tepeüstü En Uygun Kurbanlık Fiyatları tepeüstü kurbanlık tepeüstü Kurbanlık Keçi tepeüstü kurbanlık koç tepeüstü kurbanlık koyun tepeüstü kurbanlık kuzu tepeüstü ucuz adak tepeüstü ucuz kurbanlık