Kozyatağı Mahallesi Adak Kurbanlık

Kozyatağı Mahallesi Adak Kurbanlık

Kozyatağı  Mahalesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Kozyatağı bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

kozyatağı acil adak, kozyatağı acil kurbanlık, kozyatağı adak, kozyatağı adak kesim yeri, kozyatağı kurbanlık, kozyatağı kurbanlık koç, kozyatağı kurbanlık kuzu, kozyatağı ucuz adak, kozyatağı ucuz kurbanlık, kozyatağı akika adak

kozyatagı acil adak kozyatagı acil kurbanlık kozyatağı adak kozyatağı adak kesim yeri kozyatağı akika adak kozyatagı kurbanlık kozyatağı kurbanlık koç kozyatağı kurbanlık kuzu kozyatagı ucuz adak kozyatagı ucuz kurbanlık