Koşuyolu Mahallesi Adak Kurbanlık

Koşuyolu Mahallesi Adak Kurbanlık

Koşuyolu Mahallesi Adak Kurbanlık Satış Kesim

Koşuyolu Mahalesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Koşuyolu bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Koşuyolu acil adak, Koşuyolu acil kurbanlık, Koşuyolu adak, Koşuyolu adak kesim yeri, Koşuyolu kurbanlık, Koşuyolu kurbanlık koç, Koşuyolu kurbanlık kuzu, Koşuyolu ucuz adak, Koşuyolu ucuz kurbanlık, Koşuyolu akika adak

Koşuyolu acil adak Koşuyolu acil kurbanlık koşuyolu adak Koşuyolu adak kesim yeri Koşuyolu akika adak Koşuyolu kurbanlık Koşuyolu kurbanlık koç Koşuyolu kurbanlık kuzu Koşuyolu ucuz adak Koşuyolu ucuz kurbanlık
Hemen Ara
Yol Tarifi Al