Dumlupınar Mahallesi Adak Kurbanlık

Dumlupınar Mahallesi Adak Kurbanlık

Dumlu Pınar Mahalesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Ortadağ bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

dumlu pınar mahallesi acil adak, dumlu pınar mahallesi acil kurbanlık, dumlu pınar mahallesi adak, dumlu pınar mahallesi adak kesim yeri, dumlu pınar mahallesi kurbanlık, dumlu pınar mahallesi kurbanlık koç, dumlu pınar mahallesi kurbanlık kuzu, dumlu pınar mahallesi ucuz adak, dumlu pınar mahallesi ucuz kurbanlık, dumlu pınar mahallesi akika adak

dumlu pınar mahallesi acil adak dumlu pınar mahallesi acil kurbanlık dumlu pınar mahallesi adak dumlu pınar mahallesi adak kesim yeri dumlu pınar mahallesi akika adak dumlu pınar mahallesi kurbanlık dumlu pınar mahallesi kurbanlık koç dumlu pınar mahallesi kurbanlık kuzu dumlu pınar mahallesi ucuz adak dumlu pınar mahallesi ucuz kurbanlık