Dolayoba Adak Kurbanlık

Dolayoba Adak Kurbanlık

Dolayoba Adak Kurbanlık Koç Koyun Kuzu Satış Merkezi

Dolayoba Adak Kurbanlık İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. BYakacık ve Yakacık tüm semtler,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Koç Koyun Kuzu Keçi, Dolayoba Adak, Dolayoba  Kurbanlık, Dolayoba Adak Fiyatları

Adak; Kişinin farz veya vacip cinsinden biri ibadeti yapacağına dair Allâh’a söz vererek o ibadeti kendisine borç kılması demektir.

Kurban; Allah’a yaklaşmak ve O’nun rızasına ermek niyetiyle kesilen hayvan demektir. Akıllı, hür, mukim ve dini ölçülere göre zengin sayılan mümin, ilâhî rızayı kazanmak gayesiyle kurbanını kesmekle hem Cenab-ı Hakka, hem de maddi durumlarının yetersiz olması sebebiyle kurban kesemeyenlere yardımda bulunarak halka yaklaşmaktadır.

Dolayoba adak kurbanlık hizmetimizle ibadetlerinizi gönül rahatlığı ile yerine getirebilirsiniz. Kesimhanemiz T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı olup periyodik olarak denetlenmektedir. Dolayoba adak hizmetimizin yanında, Dolayoba akika kurbanı, Dolayoba şükür kurbanı, hizmetlerimizi de vermekteyiz. WhatsApp ve Telefon numaralarımızdan detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Dolayoba Adak olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyle sizlere hizmet vermekteyiz. Kurban veya adak kesimindeki bütün zorlukları bizimle aşabilirsiniz. Adak, Akika, Şükür Kurbanı, Kurban Satış ve Kesim Hizmetleri vermekteyiz. Kurbanlık ve Adaklık koyun kuzu keçi ve koç satışımız bulunmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası’nın her yerine Adaklık ve Kurbanlık hizmeti verilmektedir. Kesimlerimiz İslami kurallara uygun ve hijyenik ortamlarda yapılmaktadır. İsterseniz canlı veya kesilmiş paketlenmiş bir şekilde istediğiniz adrese veya bir hayır kurumuna teslim edilir. Dolayoba adak kurban fiyatları ağırlıklarına göre değişir fiyatlar görüşülür. İstenildiği takdirde vekalet alınarak sizin adınıza resmi belgeler karşılığı resmi vakıf, dernek ve kurslara kurbanlarınız teslim edilir.

Dolayoba Adak Fiyatları

Dolayoba adakçılık, ilçemizde adaklık ve kurbanlık ibadetleriniz için küçükbaş hayvanlarımız Mevcuttur. WhatsApp veya telefon yoluyla detaylı bilgi alabilirsiniz. Düğün, dernek, açılış, terfi etme, asker uğurlama gibi bir çok etkinlikte müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Etkinlik yerinde profesyonel kasaplarımız tarafından kesim, paketleme hijyenik bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Dolayoba Akika Kurbanı

Dolayoba Akika kurbanı diğer kurban çeşitlerine benzer şekilde şartlara uygun olarak kesilir. İslam ibadetine uygun olarak tüm kurbanlardaki kurallar Akika kurbanı için de geçerlidir. Aradaki fark istek ve amaçtır. Yeni doğmuş olan kız ya da erkek çocuğu için adak amaçlı kesimi gerçekleştirilir. Dolayoba Akika kurbanı kesimi yapılırken anne ya da baba, ‘’Yarabbi, bu benim çocuğumun Akikasıdır. Onun cehennem ateşi içinden kurtuluş fidyesi olarak kabul et.’’ diyerek duayı gerçekleştirir. Bu vesile ile beraber kız veya erkek yeni doğmuş çocuk için gerekli koşulları sağlamış kurban kesimi yapılır.

Dolayoba Adak Kurbanı

Dolayoba Adak Kurulduğu günden buğüne kadar sayısız müşteriye hizmet vermiştir. Kendi meralarımızda son derece özenerek beslediğimiz küçükbaş adakları veteriner hekim tarafından kontrol altında olmaktadır. Ergonomi ve Hijyen bakımından kesinlikle taviz vermeden müşterilerimize hizmet sunduğumuz kesimhanemizde Profesyonel Kasaplarımız tarafından İslami usullere uygun olarak kesim, paylara ayırma ve paketleme işlemimiz gerçekleşmektedir.

dolayoba adak, dolayoba adak kesim yeri, dolayoba akika adak, dolayoba kurbanlık, dolayoba kurbanlık koç, dolayoba kurbanlık kuzu, dolayoba ucuz adak, dolayoba ucuz kurbanlık, dolayoba kurbanlık koyun, dolayoba adaklık koyun, dolayoba adak fiyatları, dolayoba acil adak, dolayoba acil kurbanlık, dolayoba adak, dolayoba en ucuz adak, dolayoba en uygun kurbanlık, dolayoba En Uygun Kurbanlık Fiyatları, dolayoba Kurbanlık Keçi, dolayoba kurbanlık kuzu, dolayoba ucuz kurbanlık

dolayoba acil adak dolayoba acil kurbanlık dolayoba adak dolayoba adak kesim yeri dolayoba adaklık koyun dolayoba adak fiyatları dolayoba akika adak dolayoba en ucuz adak dolayoba en uygun kurbanlık dolayoba En Uygun Kurbanlık Fiyatları dolayoba kurbanlık dolayoba Kurbanlık Keçi dolayoba kurbanlık koç dolayoba kurbanlık koyun dolayoba kurbanlık kuzu dolayoba ucuz adak dolayoba ucuz kurbanlık