Cevizli Adak Kurbanlık

Cevizli Adak Kurbanlık

Cevizli Adak, Cevizli Kurbanlık, Cevizli Adak kurbanlık Fiyatları

Cevizli Adak Cevizli Kurbanlık İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Cevizli Adak Cevizli Kurbanlık, Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Gerek hayvan seçimi, gerek kesim ve hazırlama süreçlerinde dinî ibadetinizi güvenle ve gönül rahatlığıyla yerine getirmeniz için çalışıyoruz.

Cevizli Adak, Cevizli Kurbanlık, Cevizli Adak Fiyatları, Cevizli Koç Koyun Kuzu Keçi
Adak,
 kişinin farz veya vacip cinsinden biriibadeti yapacağına dair Allâh’a söz vererek o ibadeti kendisine borç kılması demektir.

Kurban; Allah’a yaklaşmak ve O’nun rızasına ermek niyetiyle kesilen hayvan demektir. Akıllı, hür, mukim ve dini ölçülere göre zengin sayılan mümin, ilâhî rızayı kazanmak gayesiyle kurbanını kesmekle hem Cenab-ı Hakka, hem de maddi durumlarının yetersiz olması sebebiyle kurban kesemeyenlere yardımda bulunarak halka yaklaşmaktadır.

Koç Koyun Kuzu Keçi, cevizli Adak, cevizli  Kurbanlık, cevizli Adak Fiyatları

Cevizli Adak olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyle sizlere hizmet vermekteyiz. Kurban veya adak kesimindeki bütün zorlukları bizimle aşabilirsiniz. Adak, Akika, Şükür Kurbanı, Kurban Satış ve Kesim Hizmetleri vermekteyiz. Kurbanlık ve Adaklık koyun kuzu keçi ve koç satışımız bulunmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası’nın her yerine Adaklık ve Kurbanlık hizmeti verilmektedir. Kesimlerimiz İslami kurallara uygun ve hijyenik ortamlarda yapılmaktadır. İsterseniz canlı veya kesilmiş paketlenmiş bir şekilde istediğiniz adrese veya bir hayır kurumuna teslim edilir. cevizli adak kurban fiyatları ağırlıklarına göre değişir fiyatlar görüşülür. İstenildiği takdirde vekalet alınarak sizin adınıza resmi belgeler karşılığı resmi vakıf, dernek ve kurslara kurbanlarınız teslim edilir.

Cevizli Adak Fiyatları

cevizli adakçılık, ilçemizde adaklık ve kurbanlık ibadetleriniz için küçükbaş hayvanlarımız Mevcuttur. WhatsApp veya telefon yoluyla detaylı bilgi alabilirsiniz. Düğün, dernek, açılış, terfi etme, asker uğurlama gibi bir çok etkinlikte müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Etkinlik yerinde profesyonel kasaplarımız tarafından kesim, paketleme hijyenik bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Cevizli Akika Kurbanı

Cevizli Akika kurbanı diğer kurban çeşitlerine benzer şekilde şartlara uygun olarak kesilir. İslam ibadetine uygun olarak tüm kurbanlardaki kurallar Akika kurbanı için de geçerlidir. Aradaki fark istek ve amaçtır. Yeni doğmuş olan kız ya da erkek çocuğu için adak amaçlı kesimi gerçekleştirilir. cevizli Akika kurbanı kesimi yapılırken anne ya da baba, ‘’Yarabbi, bu benim çocuğumun Akikasıdır. Onun cehennem ateşi içinden kurtuluş fidyesi olarak kabul et.’’ diyerek duayı gerçekleştirir. Bu vesile ile beraber kız veya erkek yeni doğmuş çocuk için gerekli koşulları sağlamış kurban kesimi yapılır.

Cevizli Adak Kurbanı

cevizli Adak Kurulduğu günden buğüne kadar sayısız müşteriye hizmet vermiştir. Kendi meralarımızda son derece özenerek beslediğimiz küçükbaş adakları veteriner hekim tarafından kontrol altında olmaktadır. Ergonomi ve Hijyen bakımından kesinlikle taviz vermeden müşterilerimize hizmet sunduğumuz kesimhanemizde Profesyonel Kasaplarımız tarafından İslami usullere uygun olarak kesim, paylara ayırma ve paketleme işlemimiz gerçekleşmektedir.

  • Kurban veya Adak kesimindeki bütün zorlukları bizimle aşabilirsiniz,
  • En uygun fiyatlara Adak Kurbanı, Akika Kurbanı, Şükür Kurbanı ve Kurbanlık Satışı,
  • Kurbanlık ve Adaklık koyun kuzu keçi ve koç satışımız bulunmaktadır,
  • Vekaleten Adaklık ve Kurbanlık satışımız bulunmaktadır,
  • İsterseniz Telefon ile sipariş alınıp, canlı veya kesilmiş paketlenmiş bir şekilde istediğiniz adrese veya bir hayır
  • kurumuna teslim edilir
  • Vekaleten Kesilen Adaklık ve Kurbanlıklar için kesim videosu Whatsapp Veya E-mail olarak yollanabilir, istenilen hayır kurum ve kuruluşlarına bağışlanabilir, bağış yapıldığına dair resmi belgeler sizlere ulaştırılır.
  • Kesimlerimiz İslami kurallara uygun ve hijyenik ortamlarda yapılmaktadır
Abdurrahmangazi Adak Kurban Satış Yeri Acıbadem adak Acıbadem adak kurban satış yeri Acıbadem Mahallesi adak adak adak fiyatları Adak Kurban Satış Merkezi adaklık adaklık koç Adaklık Koyun Adaklık Kurban adaklık kuzu Adalar Adak Kurban Satış Yeri Ahmediye Mahallesi adak akika akika kesimi akika kurban akika kurbanı Altıntepe Adak Kurban Satış Yeri Altunizade adak Altunizade Mahallesi adak Atalar Adak Kurban Satış Yeri Ataşehir adak Ataşehir adak kurban satış yeri Ataşehir Kurban cevizli adak kesim yeri Cevizli adak kurban satış yeri cevizli adak satış cevizli akika adak cevizli kurbanlık cevizli kurbanlık kesim yeri cevizli kurbanlık satış cevizli ucuz adak cevizli ucuz kurbanlık en ucuz adak en ucuz kurban Esenkent Adak Kurban Satış Yeri Esentepe Adak Kurban Satış Yeri Eyüp Sultan Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Fatih Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri fındıklı kurban Gülsuyu adak kurban satış yeri İdealtepe adak kurban satış yeri Kartal adak Kartal Adak Kurban Satış Yeri Kartal Atalar Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kartal Çarşı Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kartal Cevizli Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kartal Cumhuriyet Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kartal Esentepe Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kartal Hürriyet Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kartal Karlıtepe Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kartal Kartal Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kartal Kordonboyu Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kartal Kurban Kartal Merkez Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kartal Orhantepe Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kartal Orta Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kartal Petroliş Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kartal Rahmanlar Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kartal Soğanlık Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kartal Topselvi Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kartal Uğurmumcu Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kartal Yakacık Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kartal Yalı Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kemal Türkler Mahallesi Adak Kurban Satış Yeri Kirazlıtepe Mahallesi adak Kuleli Mahallesi adak Kısıklı Mahallesi adak Kurban Kurban Duası Kurbanlık Kurbanlık Dana Kurbanlik Dana Fiyatlari Kurbanlik Fiyatlari kurbanlik koç Kurbanlik Koc Fiyatlari Kurbanlık Koyun Kurbanlik Ne Zaman Kesilir Soğanlık adak kurban satış yeri Şükür Kurbanı Sultanbeyli adak Topselvi Adak Kurban Satış Yeri ucuz adaklık Uğurmumcu Adak Kurban Satış Yeri Yakacık adak kurban satış yeri