Caddebostan Adak Kurbanlık

Caddebostan Adak Kurbanlık

Caddebostan Mahalesi Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Ortadağ bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

caddebostan mahallesi acil adak, caddebostan mahallesi acil kurbanlık, caddebostan mahallesi adak, caddebostan mahallesi adak kesim yeri, caddebostan mahallesi kurbanlık, caddebostan mahallesi kurbanlık koç, caddebostan mahallesi kurbanlık kuzu, caddebostan mahallesi ucuz adak, caddebostan mahallesi ucuz kurbanlık, caddebostan mahallesi akika adak

caddebostan mahallesi acil adak caddebostan mahallesi acil kurbanlık caddebostan mahallesi adak caddebostan mahallesi adak kesim yeri caddebostan mahallesi akika adak caddebostan mahallesi kurbanlık caddebostan mahallesi kurbanlık koç caddebostan mahallesi kurbanlık kuzu caddebostan mahallesi ucuz adak caddebostan mahallesi ucuz kurbanlık