Alibeyköy Adak Kurbanlık

Alibeyköy Adak Kurbanlık

Alibeyköy Adak Kurbanlık Akika Kurbanı Koyun Kuzu Koç Satış Ve Kesim Yeri

Alibeyköy Adak Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu Ve Avrupa yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Alibeyköy acil adak, Alibeyköy acil kurbanlık, Alibeyköy adak, Alibeyköy adak fiyatları, Alibeyköy adak kesim yeri, Alibeyköy adaklık koyun, Alibeyköy akika adak,
Alibeyköy en ucuz adak, Alibeyköy en uygun kurbanlık, Alibeyköy En Uygun Kurbanlık Fiyatları, Alibeyköy kurbanlık, Alibeyköy Kurbanlık Keçi, Alibeyköy kurbanlık koç,
Alibeyköy kurbanlık koyun, Alibeyköy kurbanlık kuzu, Alibeyköy ucuz adak, Alibeyköy ucuz kurbanlık

 

Alibeyköy Adak Alibeyköy Kurbanlık Alibeyköy Adak Fiyatları Alibeyköy Koç Koyun Kuzu Keçi;

Adak, kişinin farz veya vacip cinsinden biriibadeti yapacağına dair Allâh’a söz vererek o ibadeti kendisine borç kılması demektir.

Kurban; Allah’a yaklaşmak ve O’nun rızasına ermek niyetiyle kesilen hayvan demektir. Akıllı, hür, mukim ve dini ölçülere göre zengin sayılan mümin, ilâhî rızayı kazanmak gayesiyle kurbanını kesmekle hem Cenab-ı Hakka, hem de maddi durumlarının yetersiz olması sebebiyle kurban kesemeyenlere yardımda bulunarak halka yaklaşmaktadır.

alibeyköy acil adak alibeyköy acil kurbanlık alibeyköy adak Alibeyköy adak fiyatları alibeyköy adak kesim yeri Alibeyköy adaklık koyun alibeyköy akika adak alibeyköy en ucuz adak alibeyköy en uygun kurbanlık alibeyköy En Uygun Kurbanlık Fiyatları alibeyköy kurbanlık Alibeyköy Kurbanlık Keçi alibeyköy kurbanlık koç alibeyköy kurbanlık koyun alibeyköy kurbanlık kuzu alibeyköy ucuz adak alibeyköy ucuz kurbanlık
Hemen Ara
Yol Tarifi Al